Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 17.01.2017

Wczoraj na rynkach obserwowaliśmy prawdziwy rollercoaster za sprawą wystąpienia premier Wielkiej Brytanii ws. Brexitu. Premier pokreśliła, że chce zachować bliskie stosunki z Unią Europejską. May powiedziała również, że Zjednoczone Królestwo opuści UE, ale będzie wola do zawarcia nowych umów handlowych. Informacje te spodobały się inwestorom i funt umocnił się w stosunku do dolara o 2%.

Te artykuły również Cię zainteresują
Weź udział w spotkaniu online

Indeks DAX zanurkował wczoraj w okolice wsparcia 11400 pkt., po czym nastąpił odwrót i sesja zakończyła się ponad poziomem 11500 pkt. i na niewielkim minusie 0,17%. Dzisiaj powinniśmy ruszyć na północ. Optymistyczny nastrój panuje również w Tokio. Indeks Nikkei wzrósł o 0,3%.

dax30daily

DAX Intraday

Indeks DAX próbuje przełamać poziom oporu w okolicach 11610 pkt. Gdyby ta sztuka się udała kolejny ważny opór znajduje się na poziomie 11650 pkt. oraz 11675 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

14:30 – Inflacja konsumencka w USA

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here