Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 16.01.2018

Na wczorajszej sesji indeks DAX na regularnej sesji zyskał 0,35% ten wynik nie oddaje jednak tego co działo się podczas dnia (rajd w górę o 150 punktów po czym spadek o 200). Na kontrakcie terminowym odnotowano wzrost liczby otwartych pozycji przy spadającym rynku, na wzmożonym wolumenie co nie wróży dobrze dla byków.Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Bayerische Motoren Werke AG, która zyskała 3,17% oraz Volkswagen AG wzrost o 2,28%. Najsłabiej wypadła spółka HeidelbergCement spadając 1,41% i ThyssenKrupp -1,38%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Przy zawężonych poziomach pivot, wczoraj indeks dotarł do najdalszego oporu R3 – 13 340 po czym spadł do punktu równowagi a po zamknięciu w Europie nawet niżej do wsparcia S1 przy  13 150.

Dziś rynek próbuje skorygować spadek, rankiem mierzy się z punktem DP oraz poziomem 13 200, w przypadku wyjścia wyżej możemy zobaczyć poziom 13 280. Alternatywnie, obrona DP może doprowadzić do testu wczorajszego dołka i dalej do wsparcia S1 dość nisko, przy 13 060.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here