Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 15.11.2017

Środkowa sesja tygodnia na instrumencie DAX przyniosła pogłębienie przeceny, sprowadzając kurs poniżej poziomu 12 900 oraz wsparcia wynikającego z październikowego minimum. Była to piąta z rzędu sesja spadkowa. Po południu udało się odrobić część strat, wymiar kary dla byków to tylko 0,44%.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Deutsche Bank AG, która zyskała 1,91% oraz Commerzbank AG +1,84% mimo, że w pierwszej części sesji obie spółki ciągnęły index w dół. Najsłabiej wypadła spółka RWE AG, która spadła 1,90%.

DAX Intraday

Start sesji przebiega w nieco lepszych nastrojach, po luce w górę o 60 punktów wzrost jest kontynuowany. Kurs z impetem przełamuje poziom 13k punktów. Należy być jednak ostrożnym ponieważ, wyższe otwarcie w trendzie spadkowym to całkiem okazały prezent dla niedźwiedzi.

Po godzinie 9:00 byki mierzą się ze średnią MA200 interwału M15. Nieudany atak i zejście poniżej 13 020 może skutkować spadkiem w okolicę punktu równowagi przy  12 930.

DAX Longterm

Na wykresie powstała druga świeca z dolnym długim cieniem w ostatnich 3 dniach, jednak dopiero wyjście powyżej 13 150 punktów nieco ociepli atmosferę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here