DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 13.07.2018

Wzrost na niemieckim indeksie sięgnął w miniony piątek 0,38%, co oznacza, że na przestrzeni całego ubiegłego tygodnia DAX30 zyskał zaledwie 0,36%.

Spoglądając na notowania niemieckiego indeksu zauważymy, że kurs oscyluje obecnie w okolicy dość istotnej strefy oporu, której odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

DAX30 Daily

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Na interwale 30-minutowym zauważymy, że kurs porusza się wewnątrz kanału wzrostowego. Byśmy mogli zatem mówić o ewentualne zmianie nastawienia rynku, ten musiałby się osunąć przynajmniej poniżej poziomu 12 500.

Biorąc jednak pod uwagę, że poniedziałkowa sesja zapowiada się dość spokojnie (przynajmniej pod względem istotnych publikacja makroekonomicznych) niewykluczone, że rynek będzie poruszał się w trendzie horyzontalnym

DAX30 M30


STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułStrategia EMA10/20 – uwaga na pary z EUR
Następny artykułRynkowe jednorożce – świat zakochał się w krypto-startupach
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here