Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 13.07.2018

Wzrost na niemieckim indeksie sięgnął w miniony piątek 0,38%, co oznacza, że na przestrzeni całego ubiegłego tygodnia DAX30 zyskał zaledwie 0,36%.

Spoglądając na notowania niemieckiego indeksu zauważymy, że kurs oscyluje obecnie w okolicy dość istotnej strefy oporu, której odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

DAX30 Daily

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Na interwale 30-minutowym zauważymy, że kurs porusza się wewnątrz kanału wzrostowego. Byśmy mogli zatem mówić o ewentualne zmianie nastawienia rynku, ten musiałby się osunąć przynajmniej poniżej poziomu 12 500.

Biorąc jednak pod uwagę, że poniedziałkowa sesja zapowiada się dość spokojnie (przynajmniej pod względem istotnych publikacja makroekonomicznych) niewykluczone, że rynek będzie poruszał się w trendzie horyzontalnym

DAX30 M30


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStrategia EMA10/20 – uwaga na pary z EUR
Następny artykułRynkowe jednorożce – świat zakochał się w krypto-startupach
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here