Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 13.09.2018

Podczas wczorajszej sesji notowana DAX-a zwyżkowały po porannym wybiciu lokalnego oporu na 12040. W kolejnych godzinach kurs dotarł do kolejnego, tym razem kluczowego poziomu obrony na 12110, a maksimum sesji uplasowało się na 12129.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej oprócz kluczowego oporu horyzontalnego (12110), który był testowany podczas wczorajszej sesji, kupujący zmagali się także z 10-dniową EMA, która zapewnia dynamiczny opór.

Zacznij handlować czołowymi kontraktami CFD na ponad 10 000 światowych rynków. Handluj parami walutowymi, indeksami oraz towarami.
Wejście na światowe rynki finansowe nigdy jeszcze nie było tak łatwe.

DAX Intraday

Z kolei podczas dzisiejszej sesji kurs ponownie atakuje opór na 12110. Trwające od wtorku wzrosty utrzymuje linia trendu widoczna na poniższym wykresie 1-godzinnym. Jej przełamanie otworzy drogę do powrotu w kierunku wsparcia na 12040.

Alternatywnie, skutecznie pokonanie wczorajszych maksimów odsłoni kolejny poziom obrony na poziomie 12200. Nie oczekujemy dziś na żadne istotne dane z niemieckiej gospodarki, jeśli natomiast chodzi o całą strefę euro, o godzinie 11-tej poznamy m.in. dane płacowe za drugi kwartał oraz lipcowy bilans handlowy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here