Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 13.07.2017

Wczoraj pozostały dobre nastroje na rynkach akcji. Poprawę nastrojów zapewniła Janet Yellen, która w środę przedstawiała półroczny raport nt inflacji przed Izbą Reprezentantów, a wczoraj przed Senatem. Inwestorzy w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie odebrali wystąpienie szefowej Rezerwy Federalnej jako lekko gołębie. Yellen powtórzyła wczoraj, że Fed planuje redukcję sumy bilansowej w sposób “powolny i stopniowy”. W taki sam sposób mają być dokonywane podwyżki stóp procentowych.

Skorzystaj z niskich spreadów i szybkiej egzekucji zleceń na DAX (spready już od 0 pipsów, maksymalna dźwignia 1:100) oraz innych indeksach, towarach i walutach dzięki ofercie brokera Tickmill, licencjonowanego przez FCA.

Już teraz zapoznaj się z ofertą Tickmill i załóż bezpłatny rachunek rzeczywisty

Dzisiaj rano indeks Nikkei zakończył dzień z wynikiem 0,01%. Wczoraj S&P 500 zamknął sesje na plusie wynoszącym 0,19%. DAX również zakończył dzień na plusie z wynikiem 0,12%. Niemiecki indeks ustanowił 20 czerwca br. historyczne maksima w okolicach 12951 pkt. Jednak nie zdołał utrzymać się na tym poziomie zbyt długo. Jednak po silnej korekcie spadkowej, która zakończyła się nieco poniżej poziomu 12400 pkt., indeks zdołał powrócić nad poziom oporu w okolicach 12600 pkt., co otwiera drogę do 12800 pkt.

DAX Intraday

Indeks DAX po otwarciu rynku terminowego balansuje wokół poziomu pivot point w okolicach 12650 pkt. Zejście poniżej tego poziomu otworzy drogę do S1 w pobliżu 12620 pkt. Z kolei obrona pivot point pozwoli ruszyć w stronę R1 w okolicach 12680 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

Brak istotnych danychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here