TMS


DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 12.09.2018

W trakcie środowej sesji kurs utrzymywał się na stosunkowo niezmienionym poziomie. Spoglądając jednak nieco szerzej dostrzec możemy, że od początku tygodnia rynek porusza się spokojnie na północ. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) w okolicy 12140.

Dax Daily

Zacznij handlować czołowymi kontraktami CFD na ponad 10 000 światowych rynków. Handluj parami walutowymi, indeksami oraz towarami.
Wejście na światowe rynki finansowe nigdy jeszcze nie było tak łatwe.

DAX Intraday

Spoglądając na interwał 30-minutowy zauważymy, że w skutek dzisiejszych wzrostów kurs pokonał już jeden, lokalny opór. By tendencja ta mogła być jednak kontynuowana, rynek musiałby wybić także powyżej obecnie testowanej strefy. Jeżeli tak się jednak nie stanie i w okolicy tego poziomu pojawi się silna reakcja podażowa, spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej.

Dax M30


Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here