Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 11.12.2017

Pierwsza sesja tygodnia na niemieckim indeksie przebiegała bardzo spokojnie, DAX osunął się o skromne 0,23%. Już na początku notowań wpadł pod dzienny Pivot (13 180) i tam pozostał do końca dnia zmierzając powoli w kierunku wsparcia S1 (13 120) z którego zdołał nieco się odbić po zamknięciu rynku kasowego.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Siemens AG, która zyskała 1,56% oraz Merck KGaA wzrost o 1,10%. Najsłabiej wypadła spółka Adidas spadając o 3,10% a także E.ON minus 1,53%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Dziś na starcie sesji wyższe otwarcie zostało wykorzystane od razu do sprzedaży, kurs zareagował odrzuceniem na punkt kierunkowy (13 155). Wydaje się, że początkowo tendencja spadkowa może się utrzymać, ważnym punktem na historycznej mapie wykresu będzie wczorajsze minimum w okolicy którego kończyli sesję traderzy z Europy.

Utrzymanie 13 115- 13 105 byłoby pozytywnym sygnałem na byków, zaś szybka szarża w okolicę 13 200 utworzy ciekawą okazję do sprzedania na krótko.

DAX Longterm

Trwa odejście od piątkowych szczytów, na razie jest ono niewielkie w porównaniu do skali ruchu wzrostowego (poprzedni tydzień). Po sile korekty – bo tak trzeba nazwać rozpoczęty wczoraj ruch – dowiemy się kto kontroluje parkiet. Wydaje się, że wzrostem powyżej 13 200 zapunktowały byki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here