Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 11.08.2016

Wczorajsza sesja na indeksie DAX 30 przypominała bardziej jazdę na kolejce górskiej. Niemniej jednak został osiągnięty nowy szczyt po-Brexitowy. Na wczorajszej sesji kapitalizacja niemieckiego indeksu wzrosła o niespełna 1%.
DAX30AMbanner

Rozpiętość wczorajszej, dziennej świeczki wynosi w 100 punktów. Kolejne, tak mocne wzrosty wskazują, że kupujących przybywa.

dax30-d1-admiral-markets-asDAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda na wykresie M15. Aktualnie strona sprzedających walczy z poziomem wsparcia PP, jeżeliby udałoby im się zejść poniżej poziomu PP i domknąć świeczkę M15, to kolejnym celem będzie posiom S1. Jeżeli na wykresie powstanie formacja Pin Bara, to do głosu powinni dojść kupujący, którzy wypchną indeks DAX 30 w okolicę poziomu R1.

dax30-m15-admiral-markets-asNajważniejsze dane dla DAX

  • 14.30 – USA – Wyniki sprzedaży detalicznej
  • 14.30 – USA – Inflacja producencka
  • 14.30 – USA – Indeks Uniwersytetu Michigan, wst.

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here