Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 11.04.2018

Po dwóch sesjach wzrostu przyszedł czas na spadki na niemieckim parkiecie, indeks DAX osunął się o 0,83%, inwestorzy boją się konfliktu na linii USA-Rosja, warto tutaj śledzić wpisy na Twitterze Donalda Trumpa w tej kwestii. Rynek domknął lukę wzrostową po tym jak zszedł poniżej 12 340 a dzień zakończył się w okolicach minimów sesyjnych.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Deutsche Telekom, która zyskała 2,18% a Volkswagen wzrósł o 0,92%. Najsłabiej wypadła spółka Commerzbank spadając o 2,65%, tuż za nią była Deutsche Boerse AG, która straciła 2,58%.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Wczorajsza sesja nie wywołała dynamicznego ruchu, jednak zaakcentowała już chęć spadku po zwyżce na przełomie marca i kwietnia. Po godzinie 9:00 rynek znajduje się pod punktem kierunkowym (12 310) i zwraca się ku wczorajszym minimom, taka presja już o poranku sugeruje możliwość zejścia do lokalnego wsparcia przy 12 230.

W przypadku zbyt długiego przebywania w tym miejscu może rozpocząć się gra na podwójny dołek z potencjalnym targetem na 12 360, lecz ciągle bardziej prawdopodobne są spadki przy każdym dojściu do DP.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here