Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 11.01.2018

Czwartkowa sesja na niemieckim DAX zakończyła się spadkami o 0,59%, ostatnie dwa dni to zdecydowany odwrót od szczytu na wyższych obrotach niż na początku roku oraz towarzyszący temu wzrost otwieranych pozycji na futures co oznacza aktywność po krótkiej stronie rynku.Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Commerzbank, która zyskała 1,66% oraz spółka HeidelbergCement wzrost o 1,06%. Najsłabiej wypadła spółka SAP spadając 3,33% i Vonovia -2,47%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Na wczorajszej sesji doszło do wybicia dołem z formowanej konsolidacji, poziom 13 230 nie wytrzymał, dziś rankiem cena powraca do wybitego wsparcia, które teraz staje się oporem. Dodatkowo rzecz się dzieje przy dziennym piwocie a opuszczenie ceny poniżej 13 200 dodatkowo spowoduje napływ ofert sprzedaży. Lokalne wsparcie przy wczorajszym “low” czyli 13 155.

W przypadku wzrostu powyżej DP, szansa na kontynuowanie zwyżek do 13 300 punktów (obecnie może być kształtowana korekta pędząca, przed falą III).Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here