Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 05.08.2016

Wczorajsza sesja na indeksie DAX 30 była spokojna. Indeks co prawda stracił na wartości, jednak była to tylko minimalna korekta poniedziałkowego wzrostu. Kapitalizacja indeksu niemieckiego spadła o niespełna 0.39% 
DAX30AMbanner

Zmienność na wczorajszej sesji była minimalna, zatem nie zaszło dużo zmian na interwale dziennym.

dax30-d1-admiral-markets-as (1)DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda na wykresie M15. Notowania indeksu otworzyły się z luką wzrostową po czym od razu wystartowały do góry. Kupujący chcieli dogonić nocne wzrosty na indeksie S&P 500.

Stronie popytowej udało się pokonać opór R1, jednak R2 był już zbyt dużym wyzwaniem. Bazowym scenariuszem na obecny moment pozostanie korekta do poziomu R1 i kontynuacja wzrostów. Jeżeliby świeczka M15 zamknęła się poniżej poziomu R1, to moglibyśmy zobaczyć głębszą korektę do wsparcia PP.

dax30-m15-admiral-markets-as (2)

Najważniejsze dane dla DAX

  • 14.30 – USA – wnioski o zasiłek dla bezrobotnych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here