Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 10.05.2018

Dobra passa na niemieckim indeksie trwa, na czwartkowej sesji wzrost wyniósł 0,62% i poziom 13tyś został zdobyty. To najwyższe zamknięcie dnia od 2. lutego i zapowiada się na siódmy tydzień wzrostów. Podobna sytuacja miała miejsce na Wall Street, gdzie SP500 zyskał blisko 1 procent, akcje Apple były najdroższe w historii.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka E.ON, która zyskała 2,69% a Linde wzrosła o 2,06%. Najsłabiej wypadła spółka HeidelbergCement spadając 1,19% a Munchener Ruck był pod kreską 0,73%.

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Dość mocnym poziomem oporu na wczorajszej sesji był opór R1 przy 13 025 punktów, dwukrotnie pojawiała się tam reakcja podażowa, jednak punkt kierunkowy w dalszym ciągu jest broniony. Podobnie sytuacja wygląda dzisiaj, notowania startują powyżej głównego Pivota – 13tyś co daje większe prawdopodobieństwo na kontynuację ruchu w górę.

Pierwsze lokalne wsparcie przy 12 960 dodatkowo potwierdzone linią trendu wzrostowego, utrata tego poziomu może doprowadzić do krótkiej realizacji w pobliże 12900. Najbliższy opór to 13070 oraz 13 100 punktów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here