Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 05.08.2016

Wtorkowa sesja na indeksie DAX 30 zmieniła bardzo dużo. Po kilkutygodniowej walce stronie kupującej udało się domknąć po-referendalny spadek. Na wczorajszej sesji kapitalizacja indeksu wzrosła o 2,50%. Był to jeden z lepszych dzień dla byków. 
DAX30AMbanner

Indeks DAX wczorajszego poranka wystartował z poziomu 10411 oraz zakończył swoje wzrosty ponad 250 punktów wyżej.

dax30-d1-admiral-markets-asDAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Notowania znajdują się miedzy strefą wsparcia PP, a strefą oporu R1.  Zarówno opór jak i wsparcie znajdują się w odległości 90 punktów od aktualnej ceny. Przy tak mocnej, wczorajszej sesji na rynku powinno przyjść uspokojenie, zatem dopiero po wybiciu i zamknięciu świecy M15 powyżej/poniżej oporu powinniśmy obrać kierunek dalszego ruchu.

dax30-m15-admiral-markets-as (1)

Najważniejsze dane dla DAX

  • Brak

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here