Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 08.05.2018

Na wczorajszej sesji wystąpił kosmetyczny spadek indeksu DAX o 0,28%, lecz patrząc na notowania kontraktów terminowych zarówno linia trendu wzrostowego wyrysowana wczoraj jak i miesięczny pivot zostały utrzymane. W USA spadki również były ograniczone, pomimo tego że Biały Dom zerwał porozumienie nuklearne z Teheranem.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Beiersdorf, która zyskała 2,75% a spółka Fresenius wzrosła o 1,79%. Najsłabiej wypadł Deutsche Post spadek aż 6,49% a spółka RWE straciła 2,14%. Dziś uwaga na wyniki giganta Siemens (prognoza 1,72 EPS).

Już teraz zapoznaj się z ofertą NAGA Markets

DAX Intraday

Wczoraj DAX przez większość sesji przebywał pod punktem kierunkowym, dopiero w późnych godzinach popołudniowych bykom udało odzyskać się pewien obszar. Dziś sytuacja o poranku jest neutralna, jeśli uda się utrzymać cenę powyżej 12 900 punktów to atak na 12 980 a później 13 tyś wydaje się bardziej prawdopodobny.

W przeciwnym wypadku utrata 12 880 spowoduje realizację zysków do przynajmniej 12 820 punktów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here