Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 08.05.2017

Tak, jak można było się spodziewać, po oczekiwanej wygranej umiarkowanego kandydata Macron we francuskich wyborach inwestorzy zaczęli realizować zyski. Indeks DAX stracił wczoraj 0,18%, S&P 500 nie zmienił swojej wartości, a dzisiaj rano indeks Nikkei zamknął się 0,26% pod kreską.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zarezerwuj KsiążkęIndeks DAX zawrócił z historycznych maksimów, a najbliższy poziom wsparcia znajduje się w okolicach 12600 pkt. Z kolei poziom oporu zlokalizowany w okolicach historycznych maksimów 12800 pkt.

DAX Intraday

Indeks DAX od początku sesji idzie nieśmiało w górę. Przełamanie poziomu pivot point w okolicach 12750 pkt. pozwoli ruszyć w stronę okrągłych 12800 pkt. Z kolei przełamanie dzisiejszych minimów w pobliżu 12700 pkt. otworzy drogę do S1 w okolicach 12615 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here