Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 08.01.2018

Poniedziałkowa sesja przyniosła posiadaczom akcji 0,36% zysku i była to czwarta z rzędu sesja wzrostowa na niemieckim indeksie DAX. Wyższe otwarcie zawdzięczamy amerykanom, dzięki czemu już na starcie rynek zaksięgował poziom 13 400, nie widziany od 8 listopada ur.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Infineon Technologies, która zyskała 1,35% oraz Bayerische Motoren Werke wzrost o 1,32%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Bank spadek o 0,97%a także ThyssenKrupp na minusie 0,56%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Lokalny poziom oporu R1 nieco poniżej 13 400 zatrzymał póki co dalszy wzrost, natomiast nie było siły wśród sprzedających aby zepchnąć ceny do głównego pivota przy 13 280, kurs zdołał załatać tylko lukę, więc pozytywne sygnały utrzymują się. Dziś po godzinie 9:00 kurs pozostaje neutralny, ponad dziennym pivotem, ale w górnym zakresie wczorajszej świecy.

Kształtuje się formacja trójkąta kontynuacyjnego, z celem przynajmniej do wczorajszego maksimum a zarazem punktu R1. Poziom 13 330 stanowi pierwszą ważną podpórkę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here