Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 07.12.2017

Czwartkowa sesja zakończyła się wzrostem indeksu DAX o 0,38%. Kontynuacja wzrostów na otwarciu doprowadziła do testu poziomu oporu o którym wspominałem we wczorajszym komentarzu i tak w ciągu niemal jednej sesji rynek z powrotem znalazł się przy maksimach konsolidacji.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Pro Sieben, która zyskała 3,06% oraz Commerzbank AG wzrost o 2,32% czyli. Najsłabiej wypadła spółka BASF SE, która spadła 0,87% i BAYER AG minus 0,67%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Dziś na otwarciu, kurs z miejsca przełamuje opór R1 co naturalnie powinno doprowadzić do kolejnego poziomu oporu R2 przy 13 181. Tak silna reakcja, każe nam spoglądać w kierunku północnym czyli kupować korekty. Najbliższe wsparcie to poziom wczorajszego zamknięcia 13 100 i niżej punkt Pivot 13 062 oraz wsparcie wynikające z równości korekt. Tuż po godzinie 9:00 kurs testuje od góry poziom R1.

DAX Longterm

Wczorajsza sesja przełamała szybką spadającą linię trendu i kurs dość sprawnie zameldował się przy górnym ograniczeniu konsolidacji. Obecnie kupujący mierzą się z miesięcznym pivotem, jego przełamanie utworzyłoby okazje na średnioterminowe dołączenie do wzrostów. Sytuację co do dalszego kierunku mogą rozjaśnić dzisiejsze dane z amerykańskiego rynku pracy NFP.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here