Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 07.09.2016

Po bardzo ciężkiej walce na wczorajszej sesji stronie kupującej udało się wygrać. Długi dolny cień wskazuje na siłę kupujących, którzy nie zamierzają odpuścić.

DAX30AMbanner

Kupujący próbowali pokonać sierpniowe maksimum, jednakże nieskutecznie. Pomimo tego dzisiaj mogą powtórzyć atak. Na wczorajszej sesji kapitalizacja niemieckiego indeksu zwiększyła się o 0.62%.

dax30-d1-admiral-markets

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Notowania indeksu z samego rana są ospałe. Bazowym scenariuszem pozostanie zejście do poziomu PP, jego obrona, a następnie atak na wczorajsze szczyty w okolicy poziomu R1. Gdyby jednak poziom PP nie został obroniony, to moglibyśmy spodziewać się zejścia w okolicę poziomu S1.

dax30-m15-admiral-markets-2

Najważniejsze dane dla DAX

  • 13:45 – Strefa Euro – stopy procentowe
  • 14:30 – Strefa Euro – konferencja ECB

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here