Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 07.03.2018

Środowa sesja dała trochę oddechu giełdowym bykom, indeks DAX wzrósł 1,09% i była to trzecia z rzędu wzrostowa sesja. Przy braku istotnych danych z gospodarki niemieckiej udało się “dowieźć” wzrosty do końca sesji co nie pozostanie bez znaczenia w kolejnych dniach.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Deutsche Lufthansa, która zyskała 3,70% oraz Fresenius wzrsost o 3,21%. Najsłabiej wypadła spółka Pro Sieben spadając 6,12%, a Deutsche Telekom była pod kreską 0,30%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Wczoraj poziom 12 tyś punktów był wszystkim co udało się ugrać sprzedającym po niskim otwarciu, które stało się pułapką o czym sugerowałem we wczorajszym wpisie. Byki wykorzystały prezent i rynek bez większej korekty dotarł do punktu kierunkowego a następnie oporu R1, gdzie reakcja była już większa.

Dziś otwarcie wypadło neutralnie, blisko szczytu a więc gracze akceptują obszar zdobyty po zamknięciu europejskiej sesji. Dłuższe przebywanie w rejonie 12 250, powinno sprowokować do wybicia na tygodniowe maksima co wiąże się również z pokonaniem zniesienia 61,8 ostatniej fali spadkowej w ujęciu dziennym. Byki będą rozdawać karty dopóki utrzymany zostanie poziom 12 160. Ciekawy pozostaje rejon 12 110-12 120, który nie został wczoraj prawie w ogóle “przehandlowany”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here