Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 06.12.2017

Mikołajkowa sesja na niemieckim parkiecie zakończyła się niewielkim spadkiem 0,38% choć początek notowań przebiegał pod dyktando niedźwiedzi, którzy rozpoczęli dzień od 40-punktowej luki. Poziom 12 900 punktów został mocno spenetrowany, jednak to byki wyszły obronną ręka i wydźwięk sesji należy uznać za pozytywny.

Poznaliśmy też dane o zamówieniach w fabrykach, które były lepsze od zaniżonych prognoz 0,5% vs -0,2% jednak nie tak dobre jak w poprzednim miesiącu, kiedy to wzrost sięgnął 1,2% po rewizji w górę z 1%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Wczorajsza popołudniowa próba kontry spotkała się z poziomem oporu w okolicy 13k punktów, nieco wyżej przebiegał dzienny punkt równowagi. Dziś na otwarciu kupujący poradzili sobie z tą przeszkodą, dlatego każda korekta powinna być wykupywana, lokalny poziom wsparcia 12 965. Kilka minut po 9:00 mamy próbę domknięcia luki. Od góry będzie bronił zapewne piątkowy szczyt a także średnia 200-godzinna – 13 050.

DAX Longterm

W ujęciu dziennym powstała nam świeca z długim dolnym cieniem, taka sytuacja miała miejsce trzykrotnie podczas ostatniej konsolidacji i za każdym razem powodowała wzrost przynajmniej 150 punktów. Czy tak będzie tym razem? – bardzo możliwe, jednak pozostałe miejsce jak i czas na wykresie kurczą się.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here