Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 06.02.2017

W poniedziałek nadal dominował słaby nastrój na rynkach za sprawą zbliżającej się podwyżki stóp procentowych w USA oraz zamieszania wokół wyborów prezydenckich we Francji. Kandydat prawicowy Francois Fillon jest oskarżany o fikcyjne zatrudnianie rodziny za publiczne pieniądze. Tego typu afery pomagają kontrowersyjnej kandydatce Frontu Narodowego Marine Le Pen, która jest za wyjściem Francji z UE.

Te artykuły również Cię zainteresują
Five Star Spreads

Indeks DAX zatrzymał się wczoraj na wsparciu w okolicach 11900 pkt., co może być dobrym sygnałem, ale dopiero ponowne przełamanie oporu w pobliżu 12000 pkt. Pozwoli na mocniejszy ruch w górę.

DAX Intraday

Indeks znajduje się pomiędzy pivot point w okolicach 11960 pkt. oraz R1 w pobliżu 12000 pkt. Przełamanie R1 pozwoli na ruch w stronę R2 11950 pkt. Z kolei zejście poniżej pivot point 1960 pkt. Prawdopodobnie będzie oznaczać spadek do S1 w okolicah 11915 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here