Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 06.02.2018

Ostatnia sesja na niemieckim indeksie DAX również nie była udana dla posiadaczy akcji, spadek wyniósł 2,32%, całość wykonała się na początku sesji, później było odrabianie strat. W przypadku kontraktu terminowego, niskie otwarcie spotkało się z reakcją popytu i na koniec dnia wzrost wyniósł ponad 3%, co jest związane z niską bazą.

Wśród komponentów indeksu DAX żadna spółka nie była na plusie, najsłabiej wypadł Munchener Ruck spadek aż 5,33% oraz Commerzbank strata 4,50%, trzeci Allianz był pod kreską 3,80%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Wczoraj blisko 12 100 w końcu odnalazł się popyt, cena nie spadła już poniżej otwarcia. Przez większą część sesji notowania oscylowały w okolicy poziomu pivot, który zadziałał w konsekwencji jako wsparcie. Wyprowadzona kontra byków po zamknięciu rynków europejskich doprowadziła do testu R1 oraz dolnego ograniczenia formacji megafonu, tym razem z drugiej strony, o tym pisałem tutaj.

Dziś obserwujemy ruch w dół i po godzinie 9:00 rynek mierzy się z dziennym pivotem (DP) czyli 12 440, wczoraj w tym rejonie obserwowaliśmy wzmożone zainteresowanie po stronie uczestników rynku, jego utrata może otworzyć drogę do 12 240 i dalej testu 12 100.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here