Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 03.11.2017

Piątkowa sesja przyniosła rekordowe wartości indeksu DAX, który urósł o 0,28%. Dopiero poziom 13 500 zatrzymał poranny atak kupujących. Kolejne godziny przyniosły korektę do poziomu DPV, skąd znów ujawnił się popyt.

Dynamiczne odbicie miało miejsce podczas publikacji danych Non Farm Payrolls. Bardzo wysokie oczekiwania (312tys) nie zostały spełnione (261tys), za to mieliśmy rewizję fatalnych danych za poprzedni miesiąc w górę (-33tys do 18 tys).

Skorzystaj z niskich spreadów i szybkiej egzekucji zleceń na DAX (spready już od 0 pipsów, maksymalna dźwignia 1:100) oraz na innych indeksach, towarach i walutach dzięki ofercie brokera Tickmill, licencjonowanego przez FCA.

Już teraz zapoznaj się z ofertą Tickmill i załóż bezpłatny rachunek rzeczywisty

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Infineon Technologies, która zyskała 1,71% oraz BAYER AG wzrosła o 1,40%. Najsłabiej wypadła spółka Commerzbank, która spadła 1,75% i HeidelbergCement AG straciła 1,24%.

DAX Intraday

Niemiecki DAX rozpoczął tydzień blisko piątkowego zamknięcia, tuż przed godziną 9:00 kurs znajduje się poniżej poziomu równowagi. Powrót w okolice otwarcia na paliwo bykom do kontynuacji rajdu pod 13 500. Pogłębienie spadków, a więc brak nowego szczytu spowoduje ruch w kierunku dołka przy 13 425.

DAX Longterm

Mimo, że ostatnia świeca dzienna sugeruje niezdecydowanie graczy (mimo zdecydowanej postawy amerykanów) to już tygodniówka, za sprawą środy jest wybitnie wzrostowa. Kurs przez najbliższe sesje powinien mierzyć się z zewnętrznym zniesieniem Fibonacciego – 127,2% oraz miesięcznym oporem Pivota.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here