Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 03.02.2017

Miniony tydzień zakończyliśmy w gorszych nastrojach. Coraz większymi krokami zbliża się podwyżka stóp procentowych w USA. W piątek Janet Yellen stwierdziła, że zwlekanie z podwyżkami może powodować konieczność mocniejszych ruchów w przyszłości. Na podstawie kontraktów terminowych prawdopodobieństwo takiego ruchu wynosi około 80%. Rezerwa Federalna ma ocenić sytuację na rynku pracy oraz poziom inflacji, jak wiadomo w ostatnim czasie inflacja w USA, ale nie tylko, mocniej odbiła, a rynek pracy ma się bardzo dobrze za oceanem. Najbliższe dane o zatrudnieniu w Stanach Zjednoczonych już w piątek.

Five Star Spreads

W piątek indeks DAX utrzymał się nad ważnym wsparciem w okolicach 12000 pkt. Niestety po otwarciu rynku terminowego w poniedziałek rano kurs spadł poniżej tego obszaru i obecnie najbliższym wsparciem jest 11900 pkt.

DAX Intraday

Indeks po odbiciu od poziomu 12000 pkt. Zmierza w stronę S1 w okolicach 11960 pkt. Przełamanie tej strefy może sprowadzić kurs nawet w pobliże S3 11915 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here