Naga Markets


DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 04.12.2017

Poniedziałkowa sesja na niemieckim DAX przyniosła solidny wzrost o 1,54% co było także zasługą niskiej bazy z piątku, kiedy to index wykonał mocny zwrot na południe, broniąc jednak minimum sesyjnego. Potwierdza się zatem, że pierwsza sesja tygodnia jest również bardzo interesująca.

Wśród komponentów najlepszy wynik zanotowała spółka Deutsche Lufthansa, która zyskała 1,35%oraz spółka Pro Sieben wzrost o 0,11%. Najsłabiej wypadła spółka ThyssenKrupp która spadła 2,94% a także Infineon Technologies minus 2,91%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Wczorajsze mocne otwarcie w postaci luki wzrostowej, spotkało się z próbą jej załatania, ta sztuka jednak nie udała się aż do końca sesji. Dlatego zlecenie kupna przy 12 940 nie aktywowało się. Dzisiaj cena po raz kolejny otwiera się powyżej punktu kierunkowego a zatem istnieje większe prawdopodobieństwo kontynuacji zwyżek a przynajmniej odbicia od 13 035. Poziom wczorajszy czyli 12 940 nadal jest aktualny.

DAX Longterm

Poziom miesięcznego pivota znajduje się wyżej niż w listopadzie co oznacza, że byki będą miały trudniejsze zadanie, jeśli trend wzrostowy ma być kontynuowany. Blisko 13 140 znajduje się też opór wynikający z równości korekt (1:1).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here