Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 04.01.2018

Czwartkowa sesja we Frankfurcie była bardzo udana dla posiadaczy akcji, główny indeks DAX zyskał 1,46% na zwiększonym wolumenie, wzrasta również liczba otwartych pozycji na kontrakcie. Ostatnia tak dobra sesja miała miejsce 18. grudnia, po której przyszło odwrócenie rynku z poziomu 13 300.

Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka Linde, która zyskała 3,07% oraz Siemens AG wzrosła o 2,73%. Najsłabiej wypadła spółka Deutsche Lufthansa spadek 0,58% a także Vonovia minus 0,19%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Wczoraj przez pierwszą godzinę handlu udało się przesunąć rynek o 80 punktów i tak jak wspomniałem we wczorajszym komentarzu, na tym się nie skończyło i rynek podążył wyżej o kolejne 80 punktów docierając do poziomu 13 200 i R3. Dziś sytuacja wygląda podobnie, rankiem, przed ważnymi danymi z USA indeksy zarówno DAX jak i SP500 rosną ( z tym, że to ten pierwszy skraca dystans).

Po godzinie 9:00 na pewne zatrzymanie wskazuje opór 13 250 oraz R1, jednak to poziom 13 333 stanowi największe wyzwanie dla byków, zapewne kryje się tam wiele zleceń obronnych – stop loss.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here