Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 03.01.2018

Zła passa na rynku niemieckim została przerwana, po 5 sesjach spadkowych przyszedł czas na odreagowanie i DAX urósł o 0,83% czym wymazał poprzednie dwa dni. Wolumen jednak nie przyrasta na wzroście a wręcz przeciwnie, na spadkowej pierwszej sesji był wyższy.Wśród komponentów indeksu DAX najlepszy wynik zanotowała spółka ThyssenKrupp AG, która zyskała 4,24% oraz Volkswagen AG wzrost o 3,46%. Najsłabiej wypadła spółka Fresenius spadając 0,81% i Deutsche Bank AG na minusie 0,30%.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

DAX ostatnio bardzo polubił trójkąty, korekty przybierają właśnie taką postać geometryczną a wybicie w górę prowadzi do kolejnego impulsu, taka sytuacja również miała miejsce o poranku. Otwarcie wypadło powyżej maksimum poprzedniego dnia, po czym notowania skierowały się do lokalnego oporu przy 13 060. Byki starają się doprowadzić do “short squeeze” i na 13 100 (R2) może się nie skończyć, z drugiej strony należy pamiętać, że przyspieszenie ruchu znajduje się zazwyczaj w ostatniej fazie impulsu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here