Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 02.01.2017

Wczoraj obserwowaliśmy odreagowanie po silnych poniedziałkowych wzrostach. Indeksowi DAX nie pomogła korekta na ropie, poza tym po tak silnym ruchu w górę można było spodziewać chociaż niewielkiej korekty związanej z realizacją zysków.

Te artykuły również Cię zainteresują
DAX30AMbanner

Indeks DAX zatrzymał się wczoraj w okolicach wsparcia 11600 pkt. i dzisiaj może ruszyć na północ, zwłaszcza że wczorajsza sesja w USA oraz tokijska zakończyła się na plusie. Najbliższy poziom oporu znajduje się w pobliżu 11800 pkt.

dax30daily

DAX Intraday

Indeks od początku sesji pozostaje ponad poziomem pivot point w okolicach silnego wsparcia 11600 pkt., co może sugerować ruch w górę w pobliże oporu R1 11640 pkt. Sygnałem będzie przełamanie lokalnych szczytów 11615 pkt.

dax30m15

Najważniejsze dane dla  indeksu DAX

09:55 – Indeks PMI dla usług, fin. dla Niemie
20:00 – Protokół z posiedzenia FOMC

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here