Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 02.02.2017

Wczoraj Bank Anglii pozostawił stopy procentowe na tym samym poziomie, jednak zapowiadając gotowość do wspierania gospodarki brytyjskiej. Stwierdził również, że Brexit dopiero się rozpoczął. Wczoraj rynki akcji cechowały się sporą zmiennością. DAX zdołał odrobić straty z początku sesji i na zamknięciu tracić tylko 0,27%. Udaną sesje zaliczył indeks FTSE 100 za sprawą gołębich wypowiedzi BoE. Indeks zyskał 0,47%. Dzisiaj inwestorzy czekają na dane z amerykańskiego rynku pracy, które ukażą się o 14:30 czasu CET. Do tej pory możemy mieć spokojną sesje.

Te artykuły również Cię zainteresują
Weź udział w spotkaniu online

Indeks DAX wciąż pozostaje pod poziomem 11650 pkt. Dopiero przełamanie tego obszaru pozwoli ruszyć na północ.

DAX Intraday

Indeks DAX konsoliduje się pod poziomem pivot point w okolicach 11640 pkt. Przełamanie tego poziomu oraz 11650 pkt. pozwoli ruszyć w stronę R1 w pobliżu 11680 pkt. Z kolei przełamanie lokalnego wsparcia w okolicach 11620 pkt. będzie prawdopodobnie oznaczać ruch w stronę S1, czyli 11600 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

09:55 – Indeks PMI dla usług, fin. w Niemczech
14:30 – Dane z amerykańskiego rynku pracy

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here