Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.


Podsumowanie sesji 01.03.2018

Początek marca na niemieckim parkiecie był fatalny dla posiadaczy długich pozycji, na głównym indeksie wymiar kary to -1,97%. Podobna sytuacja miała miejsce równy miesiąc temu, kiedy DAX spadł ponad 250 pipsów, pokonując istotny dołek czym spowodował wyprzedaż sięgającą do poziomu 12 tyś punktów.

Wśród komponentów indeksu DAX nie było spółki, która zakończyła sesje na plusie. Najsłabiej wypadł Beiersdorf  spadek aż 4,48%, a spółka Adidas AG była pod kreską 3,56%. Indeks SP500 na Wall Street spadł -1,24% po zapowiedzi przez Donalda Trumpa nałożenia ceł na aluminium i stal.

Naga Markets to licencjonowana przez CySEC firma inwestycyjna, oferująca dostęp do SwipeStox, aplikacji społecznościowej dla traderów, gdzie mogą wymieniać się swoimi pomysłami tradingowymi w zakresie walut, indeksów giełdowych i kontraktów CFD poprzez proste kopiowanie transakcji profesjonalnych inwestorów.

Już teraz zapoznaj się z ofertą SwipeStox

DAX Intraday

Po kilku sesjach spokojnego handlu, doszło do ożywienia, zmienność ponownie wzrosła, poziomy Pivot są dziś mocno rozszerzone. Piątkowa sesja rozpoczyna się znów pod punktem kierunkowym, dlatego większa szansa na kontynuowanie trendu spadkowego.

Dopiero mocniejsze wyjście powyżej 12 150 punktów chwilowo ogrzałoby atmosferę na parkiecie. Patrząc w dół poziom 12 tyś punktów stanowi mocny bastion byków, już raz testowany 9. Lutego, wczoraj zaś przy nieobecności graczy z Europy spadek został tam powstrzymany.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here