Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 01.02.2017

Wczoraj Fed nie podniósł stopy funduszy federalnych, co było oczekiwanym ruchem. Członkowie FOMC nie odnieśli się również w kwestii przyszłych podwyżek, ale rynek terminowy oczekuje, że nastąpi to dopiero w połowie roku. Nieco poprawiło to nastroje na rynkach akcji, ale wciąż trudno mówić, że obecna korekta zakończyła się. Indeks Nikkei zamknął się dzisiaj nad ranem 1,22% na minusie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Weź udział w spotkaniu online

Indeks DAX wczoraj nie był w stanie utrzymać się nad poziomem 11650 pkt. Dzisiaj po otwarciu rynków terminowych ponownie spadliśmy w okolice wsparcia 11600 pkt. Kolejne wsparcie znajduje sie w pobliżu 11500 pkt.

DAX Intraday

Indeks DAX konsoliduje się w okolicach S1 11585 pkt. Przełamanie tego poziomu otworzy drogę do S2 w pobliżu 11515 pkt. Ewentualne przełamanie szczytów utworzonych po otwarciu rynków terminowych w okolicach 11625 pkt. powinno sprowokowac ruch w stronę pivot point w pobliżu 11650 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

13:00 – Decyzja ws. stóp procentowych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here