Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 29.06.2016

Brexit. Jaki Brexit? Trzy wzrostowe sesje z rzędu za nami. Wczoraj Mark Carney zapowiedział luzowanie polityki pieniężnej, aby przeciwdziałać negatywnym skutkom wyjścia Wielkiej Brytanii. Ponadto wypowiedzi innych ważnych osobistości zapewniające, że jesteśmy przygotowani na tak zwany Brexit i atmosfera na rynkach zmieniał się o 180 stopni.

DAX30AMbanner

Wczoraj został przełamany poziom oporu w okolicach 9700 pkt. Kolejny opór znajduje się w pobliżu 9850 pkt. Po drodze warto zwrócić jeszcze uwagę na okrągłą strefę 9800 pkt.

[DAX30]Daily

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Kurs odbił nieco powyżej wsparcia w postaci pivot point, a na wykresie pojawiła się formacja pin bar. Obecnie kurs powinien zmierzać do R1w pobliżu 9850 pkt. Należy jeszcze zwrócić uwagę na lokalne szczyty w okolicach 9800 pkt.

[DAX30]M15

Najważniejsze dane dla DAX

  • 09:55 – Indeks PMI dla przemysłu dla Niemiec
  • 10:00 – Indeks PMI dla przemysłu dla Strefy Euro


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here