Naga MarketsDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 28.02.2017

Donald Trump nie odniósł się w swoim przemówieniu przed Kongresem do rozwiązań podatkowych, ale zapowiedział stworzenie specjalnego funduszu, który ma na celu modernizację infrastruktury w Stanach Zjednoczonych. Ta informacja wystarczyła, żeby znowu pojawił się optymizm na rynkach akcji. Indeks S&P 500 zamknął się 0,21% na plusie, a dzisiaj rano Nikkei prawie 1,5% nad kreską.

Te artykuły również Cię zainteresują
Five Star Spreads

Indeks DAX odbił się wczoraj, po raz kolejny, od poziomu wsparcia w okolicach 11800 pkt., co otwiera drogę do kolejnego oporu w pobliżu 12000 pkt.

DAX Intraday

Indeks DAX po otwarciu rynku terminowego ruszył na północ przełamując opór R1 oraz R2 w pobliżu 11915 pkt. Kolejny poziom oporu znajduje się w okolicach 11960 pkt. Z kolei wsparciem jest obecnie równy poziom 11900 pkt.

Najważniejsze dane dla indeksu DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here