Naga MarketsGunslingers & Zombies w wersji early access w styczniu dostępna na platformie Steam15 stycznia na platformie Steam zostanie udostępniona strategiczna gra z portfolio wydawniczego Gaming Factory – Gunslingers & Zombies, w trybie early access. Tytuł w zabawny sposób łączy ze sobą temat Dzikiego Zachodu i świata nieumarłych. Gracz wcieli się w rolę rewolwerowca, który podejmie walkę z zoombie. Producentem Gunslingers & Zombies jest spółka Live Motion Games.

Premiera gry w trybie early access odbędzie się 15 stycznia na platformie Steam.

– Portfolio naszych gier jest bardzo szerokie. Po ogłoszeniu Celebrity Life, w której gracz pozna blaski i cienie sławy, szykujemy się do premiery wczesnego dostępu gry dla zupełnie innego odbiorcy. Tym razem proponujemy graczom strategię pełną akcji. Udadzą się na Dziki Zachów, gdzie zamiast sielskiej atmosfery i pięknych kobiet, będą musieli dołączyć do gangu rewolwerowców i podjąć walkę o życie z zoombie. W grze nie zabraknie komicznych sytuacji

Te artykuły również Cię zainteresują
– Dziki Zachód, który ostatecznie okaże się Dziwnym Zachodem, przedstawiony jest z przymrużeniem oka, tam nic jest normalne, dlatego warto ten świat poznać osobiście – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory.

W Gunslingers & Zombies gracz będzie zdany na siebie, aby przeżyć musi zbierać zapasy żywności, amunicji i lekarstw. Niejednokrotnie zdobędzie je w nielegalny sposób, podczas włamania. Będzie musiał mądrze planować taktykę walki z wrogiem, aby wyjść zwycięsko wyjść z każdej opresji. Do jego dyspozycji będzie szeroki arsenał broni.
Producentem tytułu jest studio Live Motion Games.

– Z przyjemnością współpracowaliśmy z Gaming Factory przy tym projekcie. Gunslingers and Zombies to gra turowa, gracz w roli kowbojów i kowbojek musi skutecznie wykorzystać ograniczone punkty akcji i zasoby, aby przeciwstawić się fali atakujących zombie– komentuje Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games.

Premiera gry w trybie early access odbędzie się 15 stycznia na platformie Steam.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here