Naga Markets24 września 2013

GTC napotkało silny opór w rejonach 7.40 i o ile większość spółek z WIG 20 odreagowała spadki z początku września, o tyle GTC pokonało wtedy silne wsparcie, które zamieniło się teraz w opór.

Kierunek jak na razie jest niestety tylko w dół i wydaje się, że jest to dobra okazja do otwierania pozycji krótkich z pierwszym celem na 6.60zł, a drugim na 5.12zł.

Jeśli pojawiłyby się wzrosty to prawdopodobnie od minimum z 9 września, lub wcześniej przebicie linie trendu spadkowego świadczyć będzie o ożywieniu na spółce.

Na razie jednak trend jest wyraźnie spadkowy i cały czas GTC szuka dna.

GTC odbija od silnego oporu - spółka skazana na spadki?Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKomentarz dzienny makro – 23/24 września
Następny artykułOtwarty webinar z Pawłem Śliwą!
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here