Naga MarketsRafał Zaorski, to bez wątpienia jedno z głośniejszy nazwisk ostatnich dni. Pomimo sporego zamieszania wokół Krypto Jam SA i Merlin Group SA, dziś chcielibyśmy wrócić jednak do tematu z maja br., kiedy to jeden z pomysłodawców oraz założycieli polskiego kolektywu traderskiego oraz fundacji Trading Jam rzucił wyzwanie traderom detalicznym. 


Chcąc udowodnić swoją kontrowersyjną tezę zakładającą, że analiza techniczna nie działa, postanowił przeciwstawić ją decyzjom inwestycyjnym podejmowanym na podstawie… rzutu kostką. W tym celu powstała nawet specjalna strona internetowa www.atniedziala.pl, na której można było obserwować wyniki pojedynku traderskiego pomiędzy rzutem monetą a analiza techniczną.

Eksperyment ten zainteresował także Grzegorza Moskwę, niezależnego, niezwykle doświadczonego tradera, handlującego na codzień na podstawie strategii Ichimoku.

Pan Grzegorz również postanowił przeprowadzić pewien eksperyment. W celu udowodnienia, że handel na podstawie analizy technicznej jest lepszy niż handel na podstawie rzutu kostką czy monetą otwierał on pozycje bez żadnego money managementu i sensownego prowadzenia. Jakie były wyniki tego eksperymentu? Zobaczcie sami:tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – kryptowaluty głównym środkiem płatniczym w ciągu dekady?
Następny artykułKomentarz giełdowy – Taktyczny odwrót na wojnie handlowej
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here