Naga MarketsKrychowiak uczestnikiem XTB Live Trading!

X-Trade Brokers poinformował, że jeden z ambasadorów marki – Grzegorz Krychowiak – będzie uczestnikiem kolejnej odsłony konkursu inwestycyjnego XTB Live Trading, rozpoczynającego się na początku maja 2017 roku.


Po 8 miesiącach nauki, czas na realny rynek

Projekt edukacyjny „Wytrenuj swój zysk”, którego twarzą został Grzegorz Krychowiak, rozpoczął się pod koniec czerwca 2016. Po wielu miesiącach nauki popularny polski piłkarz sprawdzi swoje umiejętności inwestorskie na realnym rynku, podczas 10 dni intensywnego tradingu.

Każdy zainteresowany może stanąć w szranki z G. Krychowiakiem w dniach od 8 do 19 maja. Uczestnicy rozpoczynają rywalizację z kwotą 10 tysięcy realnych środków, a dziesiątka najlepszych zostanie zaproszona do wzięcia udziału w finale podczas warszawskiej edycji XTB Trading Masterclass.

BIORĘ UDZIAŁ

Za pierwsze miejsce przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 40 tysięcy złotych, za dwa następne kolejno 15 oraz 5 tysięcy złotych.

Udział w konkursie i obronę tytułu zapowiedział również martini_007, który był najlepszy w I edycji, osiągając stopę zwrotu na poziomie 142,02%. Relację z poprzedniej odsłony można obejrzeć TUTAJ.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here