Naga Markets

Grupa Żywiec złożyła do KNF wniosek ws. wycofania akcji z GPWGrupa Żywiec złożyła do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosek o zezwolenie na wycofanie wszystkich akcji z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, podała spółka. Wniosek został złożony w wykonaniu uchwały podjętej przez nadzwyczajne walne zgromadzenie w dniu 26 stycznia.

Grupa Żywiec zamierza opuścić GPW

Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce. W 2021 roku grupa sprzedała 10,97 mln hektolitrów piwa. Dysponuje browarami w Żywcu, Warce, Leżajsku, Elblągu i Namysłowie. Spółka jest notowana na GPW od 1991 r.
Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułJuż nie Bitcoin. Rosja i Iran pracują nad własnym stablecoinem do omijania sankcji!
Następny artykułBlok po 22 – 27 stycznia 2023: USD/JPY, Ropa Brent
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here