Naga MarketsGrupa ZUE to jeden z czołowych podmiotów budownictwa branży kolejowej i miejskiej infrastruktury szynowej i energetycznej, skupiający w swych ramach spółki o potencjale projektowym, handlowo-produkcyjnym i wykonawczym.


Głównym przedmiotem działalności spółek Grupy ZUE jest projektowanie oraz realizacja w formule generalnego wykonawstwa kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Głównym celem strategicznym na lata 2016 – 2020 jest maksymalne wykorzystanie obecnej perspektywy unijnej w realizowanych zakresach działalności.

W tym miejscu należy dodać, że Grupa ZUE może być jednym z głównych beneficjentów Krajowego Programu Kolejowego, który to przewiduje wydanie do 2023 roku 67 mld zł na inwestycje w infrastrukturę kolejową.

kpkAnaliza techniczna ZUE – interwał tygodniowy

zue-w1Notowania Grupy ZUE znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Wskazuje na to m.in. linia trendu wzrostowego testowana w ostatnich latach kilkukrotnie. Najbliższe lokalne wsparcie wypada w okolicy 7.90 zł – 8.10 zł. W przypadku jego przełamania kolejnym decydującym wsparciem będzie poziom 6.90 zł – 7.10 zł. W pobliżu tego wsparcia wypada również wspomniana linia trendu wzrostowego. Z kolei najbliższy opór znajduje się w okolicy 9.60 zł – 10.00 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here