Naga MarketsJak wygląda prawdziwy trading w wykonaniu SMART MONEY? Kto jest w stanie realnie wpłynąć na rynek? Dlaczego impet, dynamika oraz aktywność dużych graczy jest tak ważna aby uzyskać odpowiednią przewagę na rynku FOREX? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzieli zawodowy Trader, z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku.


W najbliższy wtorek o godzinie 18:00 odbędzie się webinar, prowadzony przez Karinę Kowalską – Head of Polish Desk w Orbex – oraz Łukasza Fijołka, pt: “Po raz pierwszy zaprezentujemy realne wyniki w tradingu”. Szkolenie jest prowadzone przez Karinę Kowalską – Head of Polish Desk w Orbex – oraz Łukasza Fijołka.

Karina Kowalska jest trejderką, która posiada ponad 5 letnie doświadczenie na rynku finansowym, które umożliwiło jej stworzenie indywidualnego podejścia do handlu. Łukasz Fijołek to trader znany z Fibonacci Team School. Jest ekspertem od liczb Fibo oraz formacji harmonicznych. Webinar jest prowadzony w ramach “Grupy Wolumenowej”.

Cały projekt „Grupy Wolumenowej” ma na celu prezentowanie kiedy dokładnie do gry wchodzą kluczowi gracze rynkowi – banki, fundusze hedgingowe oraz instytucje finansowe – co ma ułatwić określanie kierunku trendu. Umiejętność łączenia teorii z praktyką jest kluczowe do odnoszenia sukcesu na rynku. Dzięki temu, że każdy z członków omawianej grupy poznaje proces decyzyjny od podstaw, tym samym zyskuje możliwość poznania metodologii funkcjonowania rynku, jak również jego mechaniki.
Na najbliższym webinarze omówione zostaną wyniki, które są generowane na podstawie  nauczonych technik.

Dołącz do szkoleniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here