Naga MarketsGrupa Robyg otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Mój Ursus, podała spółka. Łącznie w etapie jest 166 lokali o metrażach od 31 m2 do 95 m2. Rozpoczęcie budowy planowane jest w czerwcu 2021 roku, a zakończenie w IV kw. 2022 roku.

Docelowo inwestycje realizowane przez Robyg na terenie Ursusa (Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus) obejmą ponad 3 000 lokali wraz z pełnym zapleczem infrastrukturalnym, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Zauważamy większe zainteresowanie osiedlami położonymi blisko zieleni, w spokojnych okolicach – jak na przykład Robyg Mój Ursus czy Osiedle Życzliwa Praga na bliskim Tarchominie. Jednak bardzo ważnym aspektem jest doskonała i szybka komunikacja z centrum oraz innymi dzielnicami miasta. Dlatego klienci chętniej wybierają inwestycje na obrzeżach miast, ale nie na typowych przedmieściach – gdzie dotarcie nie jest tak wygodne. Robyg cały czas szuka lokalizacji spełniających najważniejsze kryteria naszych klientów – oferujemy osiedla z dużą ilością zieleni, zapewniające spokój i bezpieczeństwo, przestrzenie dla dzieci, sportu i rekreacji” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robygu Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

“Łącznie w warszawskiej ofercie mamy pełną gamę mieszkań 1-4 pokojowych w metrażach 28-119m2, dodatkowo także usługowe w każdej inwestycji oraz mikroapartamenty Modern Space we Włochach, bardzo blisko centrum. Planujemy także atrakcyjne nowości na Ursynowie oraz na Dolnym Mokotowie, a do końca roku zaproponujemy kolejne ciekawe inwestycje. Największym atutem oferowanych na sprzedaż mieszkań w inwestycji Mój Ursus jest wysoki, najlepszy w okolicy standard. Budynki będą posiadały indywidualnie wykończone, eleganckie lobby wejściowe, zaś przestrzenie zewnętrzne wypełnią starannie zaprojektowane tereny zielone wraz z małą architekturą, oświetleniem i placami zabaw dla dzieci” – dodała Chojecka.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2020 r. Robyg zakontraktował 2 567 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here