Naga MarketsGrupa PZU wprowadza na rynek benefit pracowniczy - abonamenty PZU SportWarszawa, 31.08.2021 (ISBnews) – Grupa PZU wprowadza na rynek abonamenty PZU Sport – benefit pracowniczy, oferowany firmom zatrudniających co najmniej 10 osób, w ramach którego można korzystać z oferty ponad 2700 obiektów na terenie całej Polski, podała spółka. Operatorem PZU Sport jest PZU Pomoc.

Projekt abonamentów sportowo-rekreacyjnych był przygotowywany od dwóch lat w PZU Pomoc, a dziś jest szeroko wdrażany. PZU Sport ma już umowy z ponad 2700 obiektów na terenie całej Polski. Są wśród nich zarówno siłownie, kluby fitness i gimnastyczne, jak i baseny, szkoły tańca, kluby sztuk walki, studia jogi, parki linowe, lodowiska, obiekty ze ściankami wspinaczkowymi, sauny i wiele innych. Liczba obiektów stale się zwiększa – tylko w minionym miesiącu zakontraktowano kolejnych 100, podkreślono.Produkt jest obsługiwany w całości online w aplikacji mojePZU, a użytkownik nie musi okazywać karty przy wstępie na zajęcia.

„To kolejny krok w kierunku tworzenia kompleksowych ekosystemów produktowych i usługowych, co zakłada nowa strategia Grupy PZU. Wykorzystamy nasze możliwości, pomysły i know-how we wszystkich segmentach, w których działamy, by dostarczyć całościowe rozwiązania określonym grupom klientów, np. biznesowi, seniorom czy młodym, chcącym żyć zdrowo i aktywnie. Abonamenty sportowo-rekreacyjne PZU Sport będą naturalnym dopełnieniem oferowanego pracodawcom systemu pozapłacowych benefitów pracowniczych, który obejmuje m.in. pakiety ubezpieczeniowe, opiekę medyczną, tanie pożyczki dla pracowników w portalu PZU Cash. Nasz debiut w segmencie fitness już spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów korporacyjnych. Będziemy systematycznie wzbogacać PZU Sport o nowe funkcje i możliwości” – powiedziała prezes PZU Beata Kozłowska-Chyła, cytowana w komunikacie.

Na obecnym etapie PZU Sport to benefit, który finansują lub współfinansują swoim pracownikom pracodawcy. Koszt abonamentu dla pracownika zależy od wielkości firmy i poziomu dofinasowania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Pracodawcy mogą wybrać dwa warianty – karnet open, dający wstęp na wszystkie obiekty i rodzaje zajęć, albo pakiet ekonomiczny, który można dowolnie konfigurować pod względem liczby wejść, rodzajów zajęć lub lokalizacji wybranych obiektów. Pracownicy mogą wykupić usługę również dla osoby towarzyszącej i dzieci. Klienci otrzymują również możliwość zawieszenia opłat w przypadku wprowadzenia lockdownu.

Dodatkowo użytkownicy abonamentu PZU Sport będą mieć dostęp do ofert partnerów PZU, m.in. zniżek na sprzęt i odzież sportową, produkty i usługi dietetyczne oraz inne.

Grupa PZU jest największą instytucją finansową w Europie Środkowo-Wschodniej. Wartość jej skonsolidowanych aktywów w 2020 r. wyniosła blisko 379 mld zł. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.

(ISBnews)

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pge kurs | dom development akcje opinie | akcje lotos cena | notowania livechat | akcje lpp | akcje pkn orlen prognozy | kur dolara |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here