Naga MarketsGrupa PTWP podsumowuje działalność i podaje prognozyNotowana na rynku NewConnect Grupa PTWP podsumowała trzy ostatnie miesiące działalności w sektorze eventowym oraz podała prognozy na przyszły rok. Od sierpnia do października br. w zarządzanych przez spółkę obiektach – MCK i Spodku –  odbyło się łącznie 70 wydarzeń, w których uczestniczyło 85 tys. osób.

Grupa PTWP podsumowała trzy ostatnie miesiące działalności

Do końca roku zaplanowanych jest jeszcze kilkanaście eventów i koncertów, w tym grudniowy Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021. Grupa PTWP zakłada, że w przyszłym roku, w obiektach którymi zarządza, odbędzie się łącznie ponad 250 wydarzeń dla prawie 1 mln uczestników.– Ostatnie miesiące wykazują znaczny wzrost w całym sektorze eventowym. Od sierpnia do października br.  zarządzane przez nas obiekty – MCK i Spodek – cieszyły się dużą popularnością, organizowane w nich eventy przyciągnęły tysiące osób. Przechodząc do liczb, we wskazanym okresie zorganizowanych zostało 70 wydarzeń, w których uczestniczyło ponad 85 tys. osób. mówi Marcin Stolarz, prezes zarządu PTWP Event Center, zarządcy MCK i Spodka. – Do końca roku, oprócz naszych autorskich eventów, w MCK i Spodku zorganizowanych zostanie jeszcze kilkanaście koncertów oraz wydarzeń branżowych. Przed nami grudniowy Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021. Po raz kolejny oczy całego świata będą zwrócone na Polskę. Możliwość bycia częścią tak ważnego wydarzenia jest dla nas ogromnym zaszczytem. Tysiące gości, w tym ministrowie i szefowie organizacji międzynarodowych oraz przedstawiciele biznesu pojawią się w Katowicach, aby uczestniczyć w dyskusji o przyszłości internetu podsumowuje Marcin Stolarz.

Wśród największych wydarzeń zorganizowanych w okresie sierpień-październik br. w obiektach zarządzanych przez Grupę PTWP można wymienić Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn, XIII Europejski Kongres Gospodarczy oraz największe widowisko stand-upowe w historii „Please Stand-up 2021”. Jeszcze w tym roku w Spodku odbędą się m.in. koncert Kultu, festiwal Mayday oraz Jubileusz 30-lecia Najlepszego Polskiego Musicalu – METRO.

Grupa PTWP, oprócz segmentu działalności dotyczącego zarządzania obiektami, jest także organizatorem cyklicznych wydarzeń biznesowych. We wrześniu w warszawskim hotelu Sheraton odbyło się Property Forum. W największym wydarzeniu o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce uczestniczyło 1,3 tys. osób, w tym ponad 650 stacjonarnie.

Również we wrześniu zorganizowane zostały XIII Europejski Kongres Gospodarczy oraz 6. European Tech and Start-up Days, w których uczestniczyło blisko 9 tys. zarejestrowanych uczestników, w tym 5,7 tys. biorących udział stacjonarnie. W październiku odbyła się 17. edycja Forum Rynku Zdrowia.

W ramach dwudniowego wydarzenia zorganizowano 22 debaty, a konferencjach wzięło udział ponad 2 tys. zarejestrowanych uczestników, w tym blisko 1 tys. stacjonarnie. W najbliższych planach organizacyjnych Grupy PTWP jest największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce – Forum Rynku Spożywczego i Handlu (8-9 listopada 2021 r.).

Kalendarz PTWP na 2022 r. w obiektach MCK i Spodek zakłada organizację ponad 250 wydarzeń, w których łącznie ma wziąć udział prawie 1 mln uczestników.

– Nasz przyszłoroczny kalendarz, zarówno jeśli chodzi o imprezy własne jak i o eventy w MCK i Spodku, zapełnia się bardzo dynamicznie. Zbliżamy się do stuprocentowego obłożenia zarządzanych obiektów w 2022 r. Czeka nas mnóstwo spotkań branżowych, sportowych oraz niezwykle rozbudowanych wydarzeń, jak np. 11. sesja Światowego Forum Miejskiego (ONZ – UN Habitat), XIV Europejski Kongres Gospodarczy, Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie, 4 Design Days czy Intel Extreme Masters. Cały czas mamy na uwadze bezpieczeństwo uczestników, dlatego wszystkie planowane wydarzenia odbywają się z zachowaniem wszelkich wypracowanych przez nas dotychczas standardów udziału, łącznie z wymogiem okazania unijnego certyfikatu COVID (UCC) czy mobilnymi punktami testowania – mówi Wojciech Kuśpik, prezes zarządu PTWP.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena bitcoina | kęty kurs akcji | akcje datawalk | ceny akcji pgnig | cena dolara online | insta forex | benefit notowania |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here