Naga MarketsGmach siedziby Cyfrowego PolsatuAlledo – spółka z Grupy Polsat – rozpoczyna oferowanie instalacji fotowoltaicznych (PV) pod marką Esoleo, podała grupa. Oferta Esoleo będzie dostępna na terenie całej Polski w ponad 1 000 punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Finax

Polsat rozpoczyna oferowanie instalacji fotowoltaicznych

“Dzisiaj rozpoczynamy kolejny etap – chcemy ‘usłonecznić’ Polskę. Wprowadzamy ofertę produkcji własnego prądu ze słońca na masową skalę” – powiedział wiceprezes Cyfrowego Polsatu i Polkomtela Maciej Stec, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oferta Esoleo obejmuje kompleksowe rozwiązanie, w tym: szybki montaż i najwyższej jakości komponenty, ubezpieczenie na 3 lata w cenie, internet LTE od Plusa do monitoringu na 3 lata w cenie, 15 lat wsparcia technicznego, podano także.

Całość inwestycji realizowana jest “pod klucz”, łącznie z przygotowaniem za klienta niezbędnych dokumentów oraz zgłoszeniem do sieci energetycznej. W ramach współpracy z Esoleo, klient może też otrzymać kredyt na inwestycję w ramach specjalnych ofert banków.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Akcje Cyfrowego Polsatu są notowane na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here