Naga Markets

Grupa Lukardi otrzymuje kompleksowe zlecenie wdrożenia platformy e-commerce na rzecz Grupy Kapitałowej KGHMW dniu 19 września 2022 r. spółka Lukardi S.A., czyli podmiot giełdowy notowany na rynku publicznym NewConnect, poinformowała że jej spółka zależna SI-eCommerce Sp. z o.o. otrzymała kompleksowe zlecenie wdrożenia platformy e-commerce na rzecz światowego lidera branży górniczo-hutniczej oraz czołowego producenta miedzi i srebra – Grupy Kapitałowej KGHM S.A. Oryginał artykułu znajduje się na stornie: www.relacjerynku.pl 

Lukardi z komplekowym zleceniem na rzecz Grupy Kapitałowej KGHM

Przedmiotem zawartej umowy jest przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej wraz z opracowaniem studium wykonalności oraz zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie responsywnej platformy e-commerce, jak również świadczenie wsparcia technicznego na rzecz jednej ze spółek zależnych wchodzących w struktury Grupy Kapitałowej KGHM.W opublikowanym raporcie bieżącym wskazano ponadto, że zakontraktowane usługi zostaną zrealizowane do końca kwietnia 2024 roku i będą miały realny wpływ na przyszłą sytuację majątkową, finansową i gospodarczą Grupy Kapitałowej Lukardi.

Zawarcie umowy z Grupą KGHM jest dla nas nie tylko zwyczajowym potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzył nas kolejny już klient, ale przede wszystkim wyraźnym dowodem świadczącym o wysokiej jakości usług Grupy Lukardi i całego naszego zespołu. Doceniamy ten fakt i odbieramy to także jako zobowiązanie do utrzymania odpowiedniego poziomu w przyszłości – komentuje Sebastian Herod, Wiceprezes Zarządu Lukardi S.A., jak również Prezes Zarządu SI-eCommerce Sp. z o.o.

O bieżącej działalności operacyjnej w sektorze IT oraz ciągłym, dynamicznym wzroście Grupy Kapitałowej Lukardi opowiadał w niedawnej rozmowie z RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich w studiu Comparic24.TV Zarząd Lukardi S.A. – Prezes Krzysztof Luty oraz Wiceprezes Sebastian Herod. 

O Lukardi S.A.:

Lukardi S.A. jest firmą informatyczną, która dostarcza najwyższej klasy rozwiązania IT dla biznesu. Spółka realizuje dla swoich klientów liczne projekty wdrożenia i utrzymania systemów, jak również oferuje kompleksowe usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, ochrony danych w sieci i transformacji cyfrowej oraz świadczy dedykowane usługi projektowe IT.

XTB

Lukardi S.A. posiada 99,2% udziałów w SI-eCommerce Sp. z o.o., która specjalizuje się we wdrożeniach platformy SAP Commerce, zarówno na rynku polskim jak i globalnym oraz oferuje usługi w zakresie budowania, wdrażania, utrzymania i rozwoju rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Akcje Lukardi S.A. notowane są na rynku alternatywnym New Connect, prowadzonym przez warszawską Giełdę Papierów Wartościowych.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Giełda w cieniu jutrzejszej decyzji zza oceanu
Następny artykułIle kosztuje dolar i euro? Potężne osłabienie złotego! [kurs funta i franka]
Twórca i Dyrektor Zarządzający RelacjeRynku.pl l Agencji Relacji Inwestorskich. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Wycena Spółek Kapitałowych. Inwestor z ponad 15 letnim stażem. Praktyczną stronę relacji inwestorskich poznał sprawując funkcję prezesa zarządu spółki publicznej, notowanej w alternatywnym systemu obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na rynku NewConnect. Autentyczny pasjonat rynków kapitałowych i narciarstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here