Naga MarketsGrupa Lotos rozszerzyła dostępność usługi mobilnej Pay&Go na 321 stacji paliwGrupa Lotos zakończyła prace rozszerzające dostępność usługi mobilnej Lotos Pay&Go, umożliwiającej płatność za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, na 321 stacje sieci Lotos, podała spółka.

Lotos Pay&Go to aplikacja, która umożliwia płacenie za paliwo na stacjach Lotos bez konieczności wchodzenia do budynku stacji. Wprowadzenie usługi przebiegało etapami. Od 30 grudnia 2020 r. była dostępna w wersji pilotażowej na 15 stacjach. Teraz objęła wszystkie stacje własne Lotosu, podkreślono.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Chcemy przygotować się na wzmożony ruch wakacyjny, dlatego zależało nam na uruchomieniu usługi Lotos Pay&Go na większości stacji jeszcze przed wakacjami. Płatność mobilna to bezpieczny sposób przeprowadzenia transakcji, szczególnie w dobie pandemii. Takie rozwiązanie jest także idealne dla osób niepełnosprawnych czy rodziców z małymi dziećmi. To również oszczędność czasu. Pilotaż akcji pokazał nam, jak udoskonalić aplikację, by była jak najbardziej intuicyjna i łatwa w obsłudze. Mamy nadzieję, że klienci stacji paliw Lotos skorzystają z tego udogodnienia” – powiedział prezes Lotos Paliwa Wojciech Weiss, cytowany w komunikacie.

Obecnie aplikacją można płacić za paliwo. Docelowo będzie  można również kupić inne produkty dostępne na zewnątrz stacji, a także zapłacić w ramach jednej transakcji za dwa tankowania np.: benzyna i LPG. Do aplikacji włączona zostanie także obsługa pojazdów elektrycznych. Będzie to jedyne takie rozwiązanie na rynku łączące w jednym narzędziu obsługę zarówno paliw zwykłych (PB, ON, LPG), paliw premium (PB 98 Dynamic, ON Dynamic), jak i paliw alternatywnych, podano także w materiale.

Spółka Lotos Paliwa posiada ponad 510 stacji paliw w całym kraju, co stawia ją na trzecim miejscu pod względem liczby stacji paliw w Polsce, po PKN Orlen i BP.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 20,9 mld zł w 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator akcje | lotos kurs | pkn orlen akcję | pekao akcje | kurs liry tureckiej | kurs dolara usd | mbank kurs |Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here