Naga MarketsLG CNS, dostawca usług IT w ramach Grupy LG, wygrał zamówienie na utworzenie otwartej platformy blockchain w ramach Korea Minting, Security Printing & ID Card Operating Corp. (KOMSCO). Jest to pierwsza publiczna platforma bloków w Korei Południowej. KOMSCO zamierza wydawać cyfrowe bony upominkowe, z których korzystałyby wszystkie lokalne samorządy w kraju, w oparciu o platformę Monachain.


KOMSCO planuje świadczenie kluczowych usług, takich jak token społecznościowy, uwierzytelnianie cyfrowe i certyfikacja dokumentów, dla osób korzystających z nowej platformy LG CNS, która ma zostać uruchomiona w najbliższej przyszłości

“Usługa w walucie lokalnej” to rodzaj cyfrowych bonów upominkowych. Jest to rodzaj wirtualnej waluty, która może być przechowywana w wirtualnych portfelach urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Największą zaletą Monachain jest “platforma wielocyfrowa”. Krótko mówiąc, jest to platforma, która może emitować kilka rodzajów cyfrowych bonów upominkowych. W związku z tym we współpracy z samorządami lokalnymi i uniwersytetami można rozprowadzać różne bony upominkowe w formie cyfrowej, bez konieczności tworzenia dodatkowych platform.

“Usługa cyfrowego uwierzytelniania” umożliwia użytkownikom autoryzacje ich tożsamości wyłącznie za pomocą danych biometrycznych, w tym za pomocą osobistego numeru identyfikacyjnego (PIN) lub odcisków palców na urządzeniach przenośnych. “Usługa certyfikacji dokumentów” pozwala dokładnie odróżnić, czy dokument jest oryginalny czy sfałszowany. Osoby zarządzające głównie dokumentami papierowymi mogą bez problemów sporządzać, rejestrować, wysyłać i niszczyć dokumenty. LG CNS we współpracy z KOMSCO dopracuje zakres proponowanych usług..

LG CNS planuje uruchomić platformę jako chmurę obliczeniową. LG CNS podpisze formalną umowę z KOMSCO do końca bieżącego miesiąca i przyspieszy na poważnie utworzenie platformy. W ramach projektu spółka zamierza umocnić swoją pozycję dostawcy usług blockchain w sektorze publicznym.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here