Naga MarketsW obecnym otoczeniu, poziom 496 zł stanowi krótkoterminowe wsparcie, którego przebicie może otworzyć drogę do dalszych spadków w kierunku styczniowo-lutowych dołków z okolic 480 zł. W naszym scenariuszu bazowym zakładamy jednak kontynuację trendu, a kluczowe będzie wybicie notowań w okolicę historycznych szczytów na poziomie 539 zł. W krótkim raporcie analitycy BM BNP Paribas przyjrzeli się sytuacji na wykresie Grupy Kęty. Ich zdaniem spółka stoi przed szansą na kontynuację szerokiej tendencji wzrostowej. Poniżej cytaty z raportu.

“Notowania akcji Grupy Kapitałowej Kęty S.A. kontynuują długoterminowy trend wzrostowy”

Te artykuły również Cię zainteresują
“Aktualnie, na wykresie wyrysowała się formacja podobna do trójkąta zwyżkującego, co może zapowiadać dalszą aprecjację kursu”

“W obecnym otoczeniu, poziom 496 zł stanowi krótkoterminowe wsparcie, którego przebicie może otworzyć drogę do dalszych spadków w kierunku styczniowo-lutowych dołków z okolic 480 zł. W naszym scenariuszu bazowym zakładamy jednak kontynuację trendu, a kluczowe będzie wybicie notowań w okolicę historycznych szczytów na poziomie 539 zł” – podano w  raporcie.

Źródło: BM BNP Paribas

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here