Naga MarketsGrupa Kęty specjalizuje się w przetwórstwie aluminium, w szczególności w produkcji profili i systemów aluminiowych oraz opakowań giętkich. Spółka tworzy holding skupiający 15 firm zależnych, które przetwarzają łącznie blisko 50 tys. ton surowców aluminiowych.


Na wykresie miesięcznym widzimy, że akcje spółki Kęty poruszają się silnym trendzie wzrostowym i już niewiele zostało do testu szczytów z 2007 roku.


Wykres dzienny to trend wzrostowy z widoczną dość sporą luką cenową, która już dwukrotnie zadziałała jako wsparcie. Wczorajszy test tego wsparcia zbiega się z testem linii trendu. Uważam, że może to być ciekawa okazja na zakup akcji z linią obrony ustawioną na poziomie np. 205 zł lub odrobinę poniżej luki.
Rekomendacje biur maklerskich są pozytywne, wielu analityków zwraca uwagę na rekordowo wysoki poziom zamówień. Cena do wartości księgowej nie przekracza 2, a cena do zysku oscyluje w okolicach 16. Dywidenda ubiegłoroczna wynosiła 6 zł za akcję, rok wcześniej było to 5 zł.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURJPY – sell limit
Następny artykułGBPAUD – kontynuacja wzrostów
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here